Ergis

Media o nas

16.03.2017

  • Puls Biznesu „Koniec hossy jeszcze nie teraz” - Specjaliści Domu Maklerskiego BOŚ w ramach cyklicznie prezentowanego portfela wytypowali listę walorów, na które warto postawić w nadchodzącym miesiącu. Wśród faworytów brokera na znalazła się między innymi spółka Ergis.
  • rp.pl „Na jakie spółki stawiają fundusze” – informacja jw.
  • parkiet.com „Spółki polecane przez DM BOŚ” – informacja jw.
  • Rzeczpospolita „Na jakie spółki stawiają fundusze” – Gdy fundusze inwestycyjne zarządzane przez TFI czy fundusze emerytalne (OFE) chętniej kupują akcje spółek notowanych na warszawskim parkiecie niż je sprzedają, to z reguły dobra wiadomość dla innych inwestorów (można spodziewać się dobrej koniunktury). Ale ważne jest także, jakie akcje kupują. Analizując to drobni inwestorzy mogą wyciągać wnioski dotyczące ich własnych portfeli. Altus TFI wciągu ostatnich miesięcy zwiększał zaangażowanie w akcjonariacie kilku spółek. Swoich zwolenników miały także: Ergis, Polnord, Reipol czy Sanok RC.
  • gpwatak.pl „STS – spółki do obserwacji” – W materiale przedstawiono spółki, które według autora znajdują się w ciekawym miejscu. Wśród nich wymieniona została spółka Ergis – autor wpisu zagrywam na wybicie się kursu z trójkąta, przykładowy LimAkt 6,31 zł.
.