Ergis

Media o nas

10.12.2019

10 grudnia

  1. Publikacje dot. akcji społecznych, w których bierze udział Spółka:
  • Gazeta Pomorska Wąbrzeźno. Do rozwagi i ostrożności dzieci namawiała policyjna maskotka – dzieci ze szkoły podstawowej nr 2 w Wąbrzeźnie zwiedzały komendę policji. Podczas wizyty otrzymały opaski i kamizelki odblaskowe przekazane komendzie przez Spółkę Ergis.
  • radiopik.pl Plastikowy „las" zamienią na zielony. Butelki pet wyciągną choćby spod ziemi! – We Włocławku odbył się 9 grudnia finał 17. edycji akcji „Drzewko za butelkę", w której brało udział 16 przedszkoli i 14 szkół podstawowych. Zebrano ponad 800 tysięcy butelek PET. W tym roku partnerem akcji jest firma Ergis.

 

  1. Kolejna publikacja nt. analizy listopadowych wyników Indeksu Produkcji (GIP60). Analityk, dr Maciej Zaręba, wskazuje przewagę spółek z branży tworzyw sztucznych, które średnio zwiększyły swoją wartość rynkową o prawie 10 proc. dzięki, przede wszystkim, dwóm spółkom: Ergisowi, który podrożał o 17,02 proc. m/m i Izoblokowi, który zwiększył swoją wartość rynkową o ponad 25 proc., co jest drugim wynikiem w listopadowym rankingu GIP60.
.